Dámske vône

Made For Eternity

Romantická kvetinová vôňa s nadčasovým a luxusným zložením kvetín, citrusov a mäkkého dreva je elegantným vyjadrením nekonečnosti. Otvára sa tónmi mandarínky a frézie a následne sa rozvíja ako kytica nádherných kvetín: konvaliniek, fialiek a karafiátov. Zjemnená nádychom exotického santalového dreva, jantáru a pižma.

Light Blue

Svieža ovocno-kvetinová vôňa, ktorá Vás pohltí svojou energiou a jedinečnosťou. Jednou zo základných zložiek je sicílsky citrón, s ktorým sa razom ocitnete na pláži plnej sviežeho vánku. Pridá sa závan elegantného jazmínu a ruží a z vašich firemných či obchodných priestorov sa zrazu stáva prímorská kolonáda.

Delicious

Svieža vôňa, ktorá vo vás vyvolá pocit života a pokušenia. Na začiatok zaujme svojou jablčnou vôňou zmiešanou s tónom uhorky, svieže jablko potom vystrieda krásna kvetinová aróma. Kombinácia vybraných ingrediencií sprevádzaných drevitými tónmi prináša pocit nevinnosti, neodolateľnosti a tajomstva.

Love Rose

Vôňa nádhernej kytice ruží. Vôňa radostná, číra a jemná. Po úvode černíc prichádza spojenie ruže, fialky a jazmínu na púdrovom pižmovom základe. Celú harmóniu dokončuje santalové drevo a pačuli, ktoré vás prenesú do aleje plnej kvetov.

White Luxury

Hodvábne jemná harmónia kvetinových tónov. Zmyselná kombinácia prvotriednych zložiek. Hlava tejto „vône luxusu“ sa skladá z magických kvetov ylang-ylang, jedinečných aldehydov a opojného neroli. Srdce sa nesie na vlnách jemnej ruže a orientálneho jazmínu, v základe sa cítiť tóny sladkej vanilky a sviežeho vetiveru.